KONST / Litografier / Litografi 13953004
nr 1395 3004
Wolfgang Gäfgen
(f. 1936), Tyskland
Litografi, Signerad, numrerad 16/50, oramat löst blad, 70x100 cm
Wolfgang Gäfgen, tysk bildkonstnär född 1936.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 maj 2021
kl 20:42:37
27/4 20:24:49
3/5 11:59:54